Cromek Thomas Hartley (Londýn 1809 - 1873 Wakefiled)
Středomořská krajina s ruinami dórského chrámu, signováno a datováno vpravo dole T. H. Cromek f. 1837, akvarel/papír, 27 x 43 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |